Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

gamepad drift sorunu tamiri


Digital ART Sakarya Playstation Servisi Profesyonel Gamepad Tamiri

Oyun tutkunları için joystick hassasiyeti kritik öneme sahiptir ve biz de Sakarya PlayStation Servisi olarak bunun bilincindeyiz. Gamepad'inizde karşılaştığınız drift sorunu, yanıt vermeyen düğmeler veya analog sapmaları gibi yaygın sorunlara hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

30 dakikada tamamlanan servisimizle, her türlü gamepad arızasını, sadece orijinal yedek parçalar kullanarak fabrika ayarlarına dönüştürüyoruz.Oyun Konsolları bizim uzmanlık alanımız. Sakarya'nın her noktasında, Serdivan'dan Adapazarı'na, Erenler'den Yazlık'a kadar geniş bir bölgede yerinde tamir hizmeti veriyoruz. Dualshock ve Dualsense'den Xbox kol tamirlerine, Nintendo analog değişiminden PS5 analog motoru tamirlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz. Konsol oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için, Sakarya Konsol Servisi olarak bizimle iletişime geçin ve oyun kumandanızı bugün yeniden canlandırın!

Hizmetlerimiz arasında:

  • Gamepad drift sorunu tamiri
  • Gamepad basmayan tuş sorunu giderme
  • Gamepad pil sorunları
  • şarj soketi arızaları
  • Analog kayması sorunu onarımı
  • Xbox One gamepad analog tamiri
  • PS5 DualSense analog değişimi
  • Kasa ve lastik takımları değişimi
  • Tamir için söktüğünüz kolların tekrar toplanması ve kusurlarının giderilmesi

ve daha birçok özel servis seçeneği bulunmaktadır. Oyun kontrolünüzü bizimle yeniden kazanın ve kesintisiz oyun keyfinin tadını çıkarın!

Bizi hemen arayabilir yada whatsapp üzerinden yazabilirsiniz

(544) 650 88 32

pzt - cts : 09:00 - 19:00

pzr: 10:00 - 18:00
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

gamepad tamir kol tamiri gamepad drift sorunu gamepad basmayan tuş sorunu kol tamiri analog kayması sorunu tamiri dualshock tamiri dualsense tamiri xbox kol tamiri nintendo analog değişimi analog motoru tamiri sakarya gamepad tamiri gamepad analog takılı kalıyor gamepad analog tamiri ps5 analog motoru PS5 dualsense analog DEĞİŞİMİ kol arızası tamiri xbox kol tamiri xbox one kol tamiri xbox one gamepad analog tamiri
Paylaş
Sakarya gamepad drift sorunu tamiri
ADAPAZARI gamepad drift sorunu tamiri
AKYAZI gamepad drift sorunu tamiri
ARİFİYE gamepad drift sorunu tamiri
ERENLER gamepad drift sorunu tamiri
FERİZLİ gamepad drift sorunu tamiri
GEYZE gamepad drift sorunu tamiri
HENDEK gamepad drift sorunu tamiri
KARAPÜRÇEK gamepad drift sorunu tamiri
KARASU gamepad drift sorunu tamiri
KAYNARCA gamepad drift sorunu tamiri
KOCAALİ gamepad drift sorunu tamiri
PAMUKOVA gamepad drift sorunu tamiri
SAPANCA gamepad drift sorunu tamiri
SERDİVAN gamepad drift sorunu tamiri
SÖĞÜTLÜ gamepad drift sorunu tamiri
TARAKLI gamepad drift sorunu tamiri
Çark Caddesi gamepad drift sorunu tamiri
Karaosman gamepad drift sorunu tamiri
Tığcılar gamepad drift sorunu tamiri
Camili gamepad drift sorunu tamiri
Serdivan gamepad drift sorunu tamiri
Erenler gamepad drift sorunu tamiri
Maltepe gamepad drift sorunu tamiri
32 Evler gamepad drift sorunu tamiri
Hızırtepe gamepad drift sorunu tamiri
Yenigün gamepad drift sorunu tamiri
Korucuk gamepad drift sorunu tamiri
Camili gamepad drift sorunu tamiri
Hacıoğlu gamepad drift sorunu tamiri
Eser Okulu gamepad drift sorunu tamiri
Kömürpazarı gamepad drift sorunu tamiri
Karaağac gamepad drift sorunu tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]