Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Playstation Oyun YüklemeSakarya'da yaşıyor ve PlayStation oyunları oynuyorsanız, doğru yerdesiniz! PlayStation oyun yükleme hizmetimiz ile size birçok farklı konuda destek sağlıyoruz.Sakarya PlayStation Oyun Yükleme olarak, PS3, PS4 ve PS5 kullanıcılarına birçok farklı konuda hizmetler sunuyoruz.Playstation oyunlarını sevenler için en iyi çözümler burada! Oyun dünyasının heyecanı, bizim hizmetlerimizle evinize kadar geliyor.Digital art Olarak İşimiz gücümüz oyun ve Playstation tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü çözümü sunuyoruz.


Hizmetlerimiz arasında, ps3, ps4, ve ps5 oyunlarının yükleme hizmetleri, psn hesap alım satım takas işlemleri, 2. el oyun alım satım takas işlemleri, ps3 ps4 ps5 oyunlarında donma kasma problemlerine çözümler ve açılmayan playstation oyunlarının çalışır hale getirilmesi yer almaktadır. Ayrıca psn network hesap ve bağlantı sorunlarına çözümler ve psn oyun kardeşlik çözümleri ve oyun paylaşımı da sağlıyoruz.Oyun kardeşlik çözümleri ve oyun paylaşımı konularında da size yardımcı oluyoruz.PSN hesap alım satım takas işlemleri ve 2.el oyun alım satım takas işlemleri konusunda da uzmanız. İhtiyacınız olan tüm oyunları kolayca elde edebilir ve istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.Eğer Playstation oyunlarında donma, kasma, açılmama gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız, bize başvurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve size özel çözümler sunmamızı sağlamak.


Bizimle çalışmanın avantajlarından biri, oyun dünyasındaki en son güncellemeler ve modlarla takip etmeniz gerekmeyecek. Biz en güncel oyun modlarını sizin için yükleriz ve siz sadece oyunun tadını çıkarmaya devam edersiniz.


Sakarya Playstation Oyun Yükleme hizmetimiz, size Playstation dünyasında ihtiyacınız olan tüm çözümleri sağlar. Oyunlarınızın donmasına, kasmalarına, açılmamasına artık son verin ve profesyonel hizmetimizle oyun dünyasının keyfini çıkarın.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya PlayStation PS3 PS4 PS5 oyun güncelleme mod PSN hesap alım satım takas 2.el donma kasma açılmayan oyunlar çalışır hale getirme network bağlantı oyun kardeşlik paylaşım.
Paylaş
Sakarya Sakarya Playstation Oyun Yükleme
ADAPAZARI Sakarya Playstation Oyun Yükleme
AKYAZI Sakarya Playstation Oyun Yükleme
ARİFİYE Sakarya Playstation Oyun Yükleme
ERENLER Sakarya Playstation Oyun Yükleme
FERİZLİ Sakarya Playstation Oyun Yükleme
GEYZE Sakarya Playstation Oyun Yükleme
HENDEK Sakarya Playstation Oyun Yükleme
KARAPÜRÇEK Sakarya Playstation Oyun Yükleme
KARASU Sakarya Playstation Oyun Yükleme
KAYNARCA Sakarya Playstation Oyun Yükleme
KOCAALİ Sakarya Playstation Oyun Yükleme
PAMUKOVA Sakarya Playstation Oyun Yükleme
SAPANCA Sakarya Playstation Oyun Yükleme
SERDİVAN Sakarya Playstation Oyun Yükleme
SÖĞÜTLÜ Sakarya Playstation Oyun Yükleme
TARAKLI Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Çark Caddesi Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Karaosman Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Tığcılar Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Camili Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Serdivan Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Erenler Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Maltepe Sakarya Playstation Oyun Yükleme
32 Evler Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Hızırtepe Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Yenigün Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Korucuk Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Camili Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Hacıoğlu Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Eser Okulu Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Kömürpazarı Sakarya Playstation Oyun Yükleme
Karaağac Sakarya Playstation Oyun Yükleme

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]