Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Ps4 hakkında her şey

PlayStation 4 Tamiri Sakarya

Sakarya PlayStation 4 Tamiri

Sakarya Ps4 Oyun Yükleme

Uygun Fiyatlı PS4 Oyun Yükleme, Eğlenceye Kolayca Ulaşın

Sakarya Playstation 4 Oyun Yükleme

En güncel ps4 oyunları. Kardeşlik hesapları satışı

Sakarya Ps4 tamiri Playstation 4 teknik servisi

Garantili Playstation Teknik Servis

Sakarya Playstation Teknik Servis

Garantili Playstation Teknik Servis

Ps4 dualshock4 kolu Ps3 oyun konsoluna nasıl bağlanır

Bu makalede PS4 gamepadinizi Ps3 ' e kablosuz olarak nasıl bağlayacağınızı anlattık.

PS3 , PS4 , PS5 temizleme ve termal macun değişimi · Sakarya Playstation Tamir Servisi

PS4'ünüz uçak motoru gibi çalışıyorsa veya kendi kendine kapanıyor ve size aşırı ısınma hatası veriyorsa, bunu düzeltebiliriz!

Ps4 tamiri Sakarya

Ps4 tamiri konusunda yılların tecrübesi ile çözüm üretiyoruz. Konsollarınızı en doğru şekilde onarabilmek için gerekli tüm profesyonel ekipmana ve çok sayıda orijinal yedek parçaya sahibiz.

Ps4 Arızaları ve tamiri

Sakarya Playstation 4 Tamiri, PS4 Servisi

Sakarya Playstation Servisi

2. el / ikinci el PS4 alım satım

Ps4 Mavi Işık Yanıp Sönüyor,mavi ışık hatası çözüm

Sakarya ps4 tamiri

Ps4 6.72 (Kırıldı · Kırma)

PS4 oyunlarda kasma donma sorunu

PS4 Tamir Servisi ve Aksesuarları

PS4 Pro Tamir Servisi

Ps4 oyunları daha ucuza satın almak istiyorsanız..

Playstation · Xbox · Tamir · Oyun ·

Dualshock 4 Analog Arızası , Dualshock 4 Analog Tamir

Playstation4 Cd Almıyor yada okumuyor | BluRay Tamiri

Ps4 cd okumaz hale geldiyse,cd alıp vermiyorsa yada taktığınız cdleri okuyamıyorsa...

Playstation4 Hdmi Soketi Arızası Tamiri

Ps4 hdmi soketinizde hasar oluştuysa , birkaç saat içerisinde yenisiyle değiştiriyoruz.

Ps4 Arızaları Tamiri

Tüm Ps4 arızaları için profesyonel destek alabilirsiniz.

Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri

Ps4'ü çalıştıyorsunuz fakat mavi ışık yanıp sönüyor ve görüntü yok.Profesyonel destek gerektiren bir arıza ile karşılaştınız.

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]