Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Dualshock 4 Analog Arızası

Ps4,Dualshock4
Eğer uzun süredir Ps4 kullanıcısı iseniz denetleyicinizde bir çok hata ile karşılaşmış olabilirsiniz.Belki hiç karşılaşmayan şanslı kişilerden de olabilirsiniz.Bunların en sinir bozucularından biri olan analog arızası.Bir oyuncunun eli kolu olan analoglar ağırlaştığı zaman çekilmez bir hal alıyor.Bu problem, denetleyicinizi temiz kullanmamaktan veya uzun kullanımda zamanla analog mekanizmasının ömrünün artık sonuna yaklaşmasından kaynaklanıyor olabilir.Eğer böyle bir problem yaşıyorsanız ve işin içinden çıkamadıysanız bizi ziyaret edin :).

Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Paylaş
Sakarya Dualshock 4 Analog Arızası
ADAPAZARI Dualshock 4 Analog Arızası
AKYAZI Dualshock 4 Analog Arızası
ARİFİYE Dualshock 4 Analog Arızası
ERENLER Dualshock 4 Analog Arızası
FERİZLİ Dualshock 4 Analog Arızası
GEYZE Dualshock 4 Analog Arızası
HENDEK Dualshock 4 Analog Arızası
KARAPÜRÇEK Dualshock 4 Analog Arızası
KARASU Dualshock 4 Analog Arızası
KAYNARCA Dualshock 4 Analog Arızası
KOCAALİ Dualshock 4 Analog Arızası
PAMUKOVA Dualshock 4 Analog Arızası
SAPANCA Dualshock 4 Analog Arızası
SERDİVAN Dualshock 4 Analog Arızası
SÖĞÜTLÜ Dualshock 4 Analog Arızası
TARAKLI Dualshock 4 Analog Arızası
Çark Caddesi Dualshock 4 Analog Arızası
Karaosman Dualshock 4 Analog Arızası
Tığcılar Dualshock 4 Analog Arızası
Camili Dualshock 4 Analog Arızası
Serdivan Dualshock 4 Analog Arızası
Erenler Dualshock 4 Analog Arızası
Maltepe Dualshock 4 Analog Arızası
32 Evler Dualshock 4 Analog Arızası
Hızırtepe Dualshock 4 Analog Arızası
Yenigün Dualshock 4 Analog Arızası
Korucuk Dualshock 4 Analog Arızası
Camili Dualshock 4 Analog Arızası
Hacıoğlu Dualshock 4 Analog Arızası
Eser Okulu Dualshock 4 Analog Arızası
Kömürpazarı Dualshock 4 Analog Arızası
Karaağac Dualshock 4 Analog Arızası

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
18 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]