Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Ps3 Alım Satım


Sakarya PS3 Alım Satım

Sakarya 2. el PS3 Alım Satım Takas yapan yer , ikinci el Ps3 mağazası digital art.


PlayStation 3, oyuncular tarafından çok sevilen bir oyun konsolu olmuştur. Ancak, yeni konsol modellerinin piyasaya sürülmesiyle birlikte, PS3'ün satışı azalmıştır. yinede PS3 hala birçok insanın evinde yer almakta ve birçok oyuncu tarafından da tercih edilmektedir.

Eğer siz de PS3 sahibiyseniz ve cihazınızı satmak istiyorsanız veya PS3 satın almak istiyorsanız, Digital Art Sakarya PS3 alım satım hizmetleri tam size göre! Bu hizmetler sayesinde, kolayca PS3 satın alabilir veya satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Digital Art Sakarya PS3 alım satım departmanı, kullanıcılara kaliteli hizmetler sunarak, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Siz de, bu hizmetler sayesinde, uygun fiyata PS3 satın alabilir veya elinizdeki PS3'ü kolayca satabilirsiniz.

Digital Art Sakarya PS3 alım satım hizmetleri, birçok farklı platformda sunulmaktadır. İnternet üzerinden yada direk mağpazamızı ziyaret ederek yapabileceğiniz incelemeler sayesinde, size en uygun PS3'ü kolayca bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bazı hizmetlerde, size konsollarınızı takas etme imkanı da sunuyoruz.

Sonuç olarak, Digital Art Sakarya PS3 alım satım hizmetleri sayesinde, uygun fiyatlarla PS3 sahibi olabilir veya elinizdeki PS3'ü kolayca satabilirsiniz. Bu hizmetlerin kaliteli ve güvenilir olması, alışveriş yapmanızı daha da kolaylaştıracaktır.


Sakarya ikinci el PS3 alım satmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya Ps3 Alım Satım Sakarya 2. el ps3 alim satim sakarya ikinci el ps3 alan yer sakarya 2. el ps3 kolu PS3 satın al PS3 satış PS3 alım satım İkinci el PS3 PS3 fiyatları PS3 takas PS3 güvenli alışveriş PS3 ucuz fiyat PS3 ikinci el fiyatları PS3 ikinci el alım satım
Paylaş
Sakarya Sakarya Ps3 Alım Satım
ADAPAZARI Sakarya Ps3 Alım Satım
AKYAZI Sakarya Ps3 Alım Satım
ARİFİYE Sakarya Ps3 Alım Satım
ERENLER Sakarya Ps3 Alım Satım
FERİZLİ Sakarya Ps3 Alım Satım
GEYZE Sakarya Ps3 Alım Satım
HENDEK Sakarya Ps3 Alım Satım
KARAPÜRÇEK Sakarya Ps3 Alım Satım
KARASU Sakarya Ps3 Alım Satım
KAYNARCA Sakarya Ps3 Alım Satım
KOCAALİ Sakarya Ps3 Alım Satım
PAMUKOVA Sakarya Ps3 Alım Satım
SAPANCA Sakarya Ps3 Alım Satım
SERDİVAN Sakarya Ps3 Alım Satım
SÖĞÜTLÜ Sakarya Ps3 Alım Satım
TARAKLI Sakarya Ps3 Alım Satım
Çark Caddesi Sakarya Ps3 Alım Satım
Karaosman Sakarya Ps3 Alım Satım
Tığcılar Sakarya Ps3 Alım Satım
Camili Sakarya Ps3 Alım Satım
Serdivan Sakarya Ps3 Alım Satım
Erenler Sakarya Ps3 Alım Satım
Maltepe Sakarya Ps3 Alım Satım
32 Evler Sakarya Ps3 Alım Satım
Hızırtepe Sakarya Ps3 Alım Satım
Yenigün Sakarya Ps3 Alım Satım
Korucuk Sakarya Ps3 Alım Satım
Camili Sakarya Ps3 Alım Satım
Hacıoğlu Sakarya Ps3 Alım Satım
Eser Okulu Sakarya Ps3 Alım Satım
Kömürpazarı Sakarya Ps3 Alım Satım
Karaağac Sakarya Ps3 Alım Satım

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]