Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri

Sakarya PlayStation Teknik Servisi,PS3 HDMI Değişimi, Ps3 hdmi kablo, Ps3 hdmi soket , ps3 hdmi soket değişimi, ps3 hdmi sorunu , ps3 hdmi görüntü gelmiyor, ps3 hdmi soket değişimi fiyatı, ps3 hdmi girişi tamiri, ps3 hdmi girişi arızası,ps3 hdmi sinyal yok sorunu, ps3 hdmi entegresi, Sakarya Oyun Konsolu Tamiri,Ps3 Orijinal Parça Kullanımı,Güvenilir Teknik Servis,PS3 HDmi Tamiri Sakarya,PlayStation Onarımı, ps3 görüntü vermiyor, ps3 görüntü gidip geliyor , ps4 , ps4 hdmi , ps5 , ps5 hdmi

🎮 Sakarya PS3 HDMI Soket Değişimi veya Tamiri Hizmeti! 🎮

Oyun keyfiniz aniden kaybolmasın! Sakarya'daki güvenilir PlayStation Teknik Servisi, Digital Art olarak, PS3 konsollarınızın HDMI soketlerini değiştiriyor ve konsolunuzu orijinal yüksek kaliteli görüntü ve ses kalitesine geri döndürüyoruz.

Gelişmiş oyunlar ve eğlence için tasarlanmış olan PS3'ünüzün görüntüsü veya sesi sorunlu mu?

HDMI bağlantı noktasında bir problem olabileceğini düşünüyorsanız, biz buradayız!

Acil Teknik Servis Hizmeti ile

Hdmi değişimi işleminiz 1 saat içerisinde yapılarak cihazınızı teslim ediyoruz.

🔧 Orijinal Parçalar, Uzman İşçilik: Cihazınızın performansını ve dayanıklılığını artırmak için yalnızca orijinal yedek parçalar kullanıyoruz ve işçiliğimizde uzmanız.

🔧 Teknolojik Altyapı: En son teknolojiyle donatılmış servisimiz, hızlı ve doğru teşhisler yapmamıza olanak tanır, böylece sorunları hızla çözüyoruz.

🔧 Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti, bizim için önceliktir. Sizler için en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Oyun deneyiminizi kesintiye uğratmayın, HD kalitesindeki görüntünün ve sesin tadını çıkarın. Hemen bizimle iletişime geçin!

📞 İletişim: 0544 650 88 32
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Paylaş
Sakarya Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
ADAPAZARI Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
AKYAZI Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
ARİFİYE Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
ERENLER Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
FERİZLİ Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
GEYZE Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
HENDEK Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
KARAPÜRÇEK Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
KARASU Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
KAYNARCA Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
KOCAALİ Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
PAMUKOVA Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
SAPANCA Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
SERDİVAN Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
SÖĞÜTLÜ Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
TARAKLI Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Çark Caddesi Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Karaosman Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Tığcılar Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Camili Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Serdivan Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Erenler Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Maltepe Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
32 Evler Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Hızırtepe Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Yenigün Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Korucuk Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Camili Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Hacıoğlu Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Eser Okulu Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Kömürpazarı Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri
Karaağac Playstation3 hdmi soket degisimi tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]